Claudia Martin - ,,Włochy"; Alastair Horne - ,,Paryż" (opinia)

Jak wybrać się na wycieczkę, nawet nie ruszając się z domu ? Zapraszam Was na recenzję dwóch fotoprzewodników, które zabiorą Was do Paryża i Włoch.
Od razu, gdy dostałam propozycję zrecenzowania tych fotoprzewodników, nie wahałam się ani chwili. Bardzo lubię takie publikacje, tym bardziej teraz, gdy mamy czas koronawirusa i wycieczki za granicę są tak odległe. Muszę przyznać, że naprawdę polubiłam te publikacje. Ich format nie jest duży, dzięki czemu zmieszczą się w każda walizkę i nie zajmą wiele miejsca, a dzięki temu podczas zwiedzania będziemy mogli do nich sięgnąć.
W środku znajdziecie przepiękne zdjęcia i wiele informacji o najważniejszych zabytkach. To naprawdę duża dawka wiedzy. Dzięki temu na pewno nie pominiecie wielu pięknych i ciekawych miejsc. A oprócz tego wykonane zostały z dobrych materiałów. Papier jest błyszczący, a zdjęcia, które znajdziemy w środku są naprawdę przepiękne.
Ja bardzo je polubiłam i zapewniam, że powinniście być nimi usatysfakcjonowani. Naprawdę serdecznie je Wam polecam.


6 komentarzy:

 1. Planuję kupić ten przewodnik. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale jest pięknie wydany ten przewodnik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam te przewodniki i zgadzam się z tym co napisałaś, są naprawdę ładnie wydane 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Włochy to cos dla nas :) uwielbiamy ten kraj tak samo jak Norwegie i czekamy kiedy będziemy mogli się tam udać :) przewodnik robi wrażenie i musze go mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam już dużo o tych przewodnikach, więc mnie do nich zachęcać nie trzeba ;). Fajnie, że pokazałaś też trochę więcej zdjęć z środka.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe publikacje, jak ładnie ilustrowane! Ja jednak się na nie nie skuszę, bo wolę więcej treści niż obrazków ;)

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię kochany czytelniku. Bardzo się cieszę, że trafiłeś na mojego bloga. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Pozdrawiam
Katarzyna ♥

Copyright © 2014 Mój Świat Literatury , Blogger
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...